Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Adıyaman Okey Oyna
Adıyaman Okey Oyna

Adıyaman Okey

02 plakalı Adıyaman Okey odalarımız da hem okey oynanır, hem sohbet edilir. Açılır BamteliFm alınır bir çiğköfte kokusu sıra gecelerini aratmayan sohbetleri ile tüm Adıyamanlı dostlarımız bizimle. Okey oynamayi bu kadar keyifli kılan Adıyamanlı okeyseverler, hem hemsehrileri ile hemde Türkiyenin dört bir yanından herhangi bir kullanıcı ile masa açıyor.

02 Okey denilince buram buram eğlence kokuyor. Lobide emojilerin bol olduğu genel salonumuzu farkedeceğinize eminim. Heyecanlı bir o kadar da kanları deli deli akan dostlarımız için ara dönemler de turnuvalar düzenliyoruz. Böylelikle heyecanları hiç dinmiyor.

Adıyaman Okey Turnuvaları

Sitemiz https://www.kahveoyun.com da tunuva var ! Kullanıcının nabzına şerbet vermek onları biraz daha heyecanlı kılmak iç için yapılan turnuvalarımız yoğun talep görüyor. Ben bu turnuvaya hangi şartlarda katılabilirim? Ücretlimi ne yapmam lazım?

Nick kaydı yapılması şartı ve Giriş yapılması ile turnuvalara katılım sağlanabilir. Ödüllü yada ödülsüz turnuvalarımız eşli yada eşsiz olarak devam ediyor. Turnuva kayıtları ve sonuçları için sitemizi takip edebilir, yönetici arkadaşlardan bilgi talep edebilirsiniz. Ben katılım sağlayacağım ama nickimi nasıl kayıt edebilirim?

Nick Kayıt Nasıl Edilir?

Sitemize herhangi bir internet sağlayıcısı üzerinden giriş yapıldıktan sonra karşınıza nick kayıt bölmesi çıkacaktır. Bu bölmeden istenilen bilgiler girildikden sonra yönetici arkadaşlarımızın onayı alınır. Böylelikle sitemize nick kayıt işlemleri son bularak okeye giriş yapabilirsiniz.

Nick kaydı olmadan da sitemize giriş yapabilir fakat konuşamaz, hatta masa açamaz ve turnuvalarımıza katılım sağlayamazsınız. Dilerseniz nasıl üye olacağınız hakkındaki bu link'e göz atabilir kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Adıyaman Bedava Okey

Adıyaman Okey de ne nick kaydı ne de oynanılan okey için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Hiç bir yetkili sizden okey oynamak için ücret talep etmez. Tamamen bedava olan okeye kayıt formumuz sitemizin hemen girişinde görülmektedir. Form doldurulduktan sonra sitemize giriş yapılır. Sizlere verilen 1000 puan kahveoyunun sizlere hediyesi olup ücret talep edilmez.

Adıyaman Okey odalarına hemen katılmak için vakit kaybetmeden https://www.kahveoyun.com adresine giriş yapabilirsiniz. Hatta nick kayıt işlemlerini tamamlayıp, masalarımıza dahil olabilirsiniz.

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş