Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Okey Şifre Geri alma servisi

Okey Şifremi Unuttum ne yapabilirim ?

Okey Şifrenizi unuttuysanız eğer yukarıdaki formu eksiksiz ve tam şekilde doldurarak yeniden şifre edinebilirsiniz. Öncelikle, web sitemizde Şifremi Unuttum sayfasına giriş yapıyoruz. Ardından nickiniz yazan yere kullanmış olduğunuz nickinizi yazıyorsunuz, ardından web sitemize üye olurken bildirdiğiniz mail adresini yazıyorsunuz daha sonra Güvenlik Kodu kısmındaki kodu doğru bir şekilde girip gönder butonuna tıklıyoruz. Ardından sistemimize bildirilen mail adresine giriş yaparak istenmeyen e-posta kısmındaki şifre sıfırlama link'ine tıklayarak yeniden şifre edinebilirsiniz. Eğer kayıt olurken doğru ve kullanılabilir mail adresi vermediyseniz şifrenizi unutmanız esnasında oyun ekibi tarafından kesinlikle yardımcı olunmayacaktır.

Okey Şifresi nasıl belirlenir

Kullanıcılarımızın burada en çok dikkat etmesi gereken hususlardan biriside lütfen kolay ve basit şifre kümelerinden oluşan harf ve rakamları seçmeyiniz.Yeni okey şifresi belirlerken karışık rakam ve harflerden oluşan şifreleri seçmenizi öneririz. Bu işlemlerin sonunda sizlerde yeniden okey şifresi edinmiş olup Kahveoyun.com daki maceranıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Şifre sıfırlamadan sonra puanlarım silinir mi ?

Nick / Rumuz şifre problemleri unutma esnasında geçmişe dönük oyun ve puanlarınızla alakalı her hangi bir puan sıfırlama veya skor kaybı yaşamazsınız. Puan sıfırlama veya skor kaybı sadece yöneticiler tarafından kullanıcılara verilebilmektedir.

Bunların dışında yardım

Bu problemlerin dışında soru/sorun/şikayet gibi tüm problemlerinizde bizlere [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz veya aşağıdaki iletişim sayfamızdan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Maillere geri dönüş en geç 24 saat içerisinde sağlanmaktadır.
Faydalı Bağlantılar
Kayıt Ol İletişim