Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Ağrı Okey Oyna
Ağrı Okey Oyna

Ağrı Okey Oyna

Sitemizin enerjisi yüksek okey odalarından bir tanesi Ağrı Okeydir. Sizleri enerjilerini ortak etmek adına kahveoyuna davet ediyor. Kaliteli ve güvenilir sitemiz de canlı okey oynamak için arkadaşlarınız ile birlikte giriş yapabilirsiniz. Pek çok kullanıcı ile bir arada neşeli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Zaman değişti artık bu çağda pek çok okeysever bizim gibi okey sitelerini tercih eder oldu. Hayatınıza renk katacak olan okey salonlarında binlerce kullanıcı ile birlikte daha kaliteli daha elit vakit sizin için kaçınılmaz olacak.

Ağrı Okey Salonları

Zaman değişiyor eskilerin deyimiyle devir değişiyor. Kahve kültürüne dur diyen online okey salonlarına bir yenisi 04 okey salonları dahil oluyor. Ağrılı dostlarımızın kendi hemşehrileri ile yada Türkiyenin dört bir yanindan kullanıcı ile beraber okey oynadıkları, sohbet ettikleri kalitesini koymuş ender yerlerden biri.

Okey sitesi olarak gün geçtikçe oyun platformumuz büyümekte ve okey sistemlerimiz kullanıcılar için kullanışlı bir hale getirmekteyiz. Salonumuzda okey oynarken sohbet edebilmek aynı zamanda radyo dinleyebilmek vaktimizi iyi değerlendirmemizi sağlıyor. Salonlarımız da okey oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

Ağrı Bedava Okey

Sanılanın tam aksine sitemizde kimsenin parası geçmez. Sanırım paranın geçmediği tek yer kahveoyun. Baştan sona kullanıcılarımızın cebinden tabiricaise beş kuruş çıkmayacaktır. Giriş esnasında yapılacak olan nick kayıt da yada sizlere hediye edilen biner puan için hiçbir ücret ödemenize gerek yok.

Ara dönemlerde yapılacak olan okey tunavalarımız, yada indireceğiniz uygulamalarımız adına sizlerden para talep edilemez.

Ağrı Canlı Okey

Masanın açtım oyuncu yok derdi yok. Tüm Türkiye bizimle. Böylelikle masada oyuncu beklemiyor, bekletmiyoruz. Sohbet edebilmek yada okey oynamak için huhu kimse yokmu gibi soğuk şakalara sitemizde yer yok. Ağrı Canlı okey kesinlikle bot kullanmıyoruz. Kullanıcı sayımızın yeterli düzeyde olduğu için gerek duymuyoruz. Açılan okey masalarinda canlı okey oynuyoruz. Aynı zamanda canlı sohbet ediyoruz, canlı radyo dinliyoruz. Üstelik sadece Ağrılılar ile değil tüm Türkiye ile.

https://www.kahveoyun.com tüm canlılığı ile sizlere hizmet veriyor. Bizimle olmak küçücük ailemize katılmak arzusunda olan tüm arkadaşlara küçük bir notum var. Burası kahve oyun yüreğiniz varsa okey bulun :)

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş