Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Batman Okey Oyna
Batman Okey Oyna

Batman Okey

Seviyeli ve kaliteli site denilince akla gelen Batman okey, okey oynamak için Batmanlı dostlarımızın tercih ettiği vazgeçemediği yer olmuştur. Sizlerde okey oynamak ve güzel vakit geçirmek isterseniz ücret ödemeden direk olarak giriş yapabilir binlerce üye ile birlikte kaliteli ve seviyeli dakikalar geçirebilirsiniz.

Batman Okey Odaları

Batman okey odalarında okey oynayarak sohbetde edebilirsiniz. Sadece kazanabileceğiniz bir oyun değil belkide baki sürecek dostluklar da kapınızda. Seviyenin ön planda olduğu sitemiz https://www.kahveoyun.com Batman okey odaları ile seviyeli sohbet, kaliteli okey anlayışı ile ilerliyor.

Okey odalarımız da oyuncu beklemeye fırsatınız kalmayacak. Açtığınız her masaya saniyesinde oyuncu gelecektir. Kullanıcı sayısının fazla olması nedeni ile hiç beklemeden kolaylıkla okey oynayabilirsiniz. Okey odamız sohbete açık olup, genel salon dediğimiz lobi yöneticiler tarafından takip edilmektedir. Uygunsuz bir davranış da bulunan herhangi bir kullanıcı siteden uzaklaştırılır.

Batman okey de açtığınız masada oluşan yada oluşacak olan bir davranışta masa opu müdahale edebilir. Sohbet kapat butonunu kullanarak masayı sohbete kapatabilir yada o kişiyi masadan uzaklaştırabilir. Hem sohbet hem okey oynamak ikisinin vermiş olduğu keyife neden çıkmasın ortak? BamteliFm ile bir yandan da ruhunuzu besleyebilirsiniz. Tamam ama nasıl giriş yapıp okey oynayabileceğim?

Batman Okeye Giriş

Arkadaşlar Batman Okeye giriş yapabilmek için telefonlarınızdan, tabletlerinizden yada Bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz. Kısacası interneti olan her cihazdan Java desteği olmadan kahveoyuna olabilirsiniz. Hiç bir uygulamayı indirmeye gerek duymadan, sitemizin web sayfasından ücretsiz olan nick kayıt formunu doldurduktan sonra okey oynayabilirsiniz.

Web sayfasindan giriş yapmak istemeyenler olabilir. Hemen elimin altında olsun okey oynamak için sabırsızlanıyorum diyen arkadaşlarımız da olabilir. Telefonlarınıza uygun uygulamamızı indirerek sorunsuz okeye giriş yapabilirsiniz. Böylece okey oynamak daha kolay bir hal alacaktır.

Hiçbirini anlamadım bir Facebook hesabım var diyen orta yaş grubunu da unutmadık. Kullandıkları sosyal medya üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirler. Batman okey de +18 yaş üzeri tüm kullanıcılara okey oynama sohbet edebilme kısacası sosyelleşmenin kapıları sonuna kadar açık. Eşsiz yönetici kadromuz ile yabancılık cekmeyeceğinizi temin ediyoruz. Sizleri ailemize ortak olmaya bekliyoruz. Böylelikle önceliğimizin siz olduğunu anlamanızı sağlıyoruz.

Ohalde fazla söze gerek duymadan hemen ne yapmalısınız? Elbette ki elinizdeki telefondan nick kaydı için sitemizi ziyaret etmenizi. OKEY oynamaya sende okey diyorsan kahveoyun da nick kaydı ile başla sonra gel açtığın masada rakibini taşla..

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş