Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Bitlis Okey Oyna
Bitlis Okey Oyna

Bitlis Okey Oyna

Bitlisli dostlarımızın sanalda en keyif alarak geçirdiği yer olan Bitlis Okey, tüm neşesi ve hızı ile kahveoyunda. Ahlatlısı Şirvanlısı topragınızın her bir köşesinden kullanıcıya sahip sitemiz. Bitlis Okey 7/24 okey oynayabileceğiniz aynı zamanda sadece Bitlis kullanıcıları ile değil Türkiye'nin dört bir yanından giriş yapan kullanıcılar ile sohbet edebilme imkanı sunuyor. Nasıl hem okey oynayıp hemde Ankaralı biri ile sohbet edebilecek miyim? Bunun için ücret ödemem gerekirmi? Gibi soruların cevabı bu makalede.

Bitlis Sohbetli Okey

En güzel yanı okey oynayarak sohbet edebilmek. Yeni insanlar ile tanışma yolu olarak da bilinen okey de, bu keyfi kaçırmayın isterim. Aynı zamanda eşli okey oyunlarınızda ortağınız la istişare etmek için özel odalarda konusmak gerekicektir mutlak başarı sağlanabilmesi için.

Sohbetli okey de özel oda olarak nitelendirilen sadece iki kişiye özel ve sadece iki kişinin görebileceği odalardır. Kullanıcı dieldiginde özel odasını kapatabilir hiç bir kullanıcı özeli kapalı olan kişiye mesaj atamaz. Fakat, sadece bir kişi rahatsız ediyor neden ozelimi kapatıyım diyen kullanıcılarımız için engel butonu koyduk. Engel butonuna basıldığı takdirde özelde konusdugunuz kişiyi engelleyebilirsiniz. Böylelikle daha fazla rahatsız olmadan okey oynamaya devam edebilirsiniz.

Genel oda bilindik ismi Lobi. Lobimizde tüm kullanıcıların sohbet edebileceği herkesin gördüğü sohbet odasıdır. Seviyenin tek önemli kural olduğunu her seferinde hatırlatmadan geçemeyeceğim. Lobi de dilerseniz emojilerimizi kullanarak yada ismalarma sağlayarak sohbetinize neşe katabilirsiniz. Düzen huzur bozacak hertürlü davranış için site yetkililerimizin insafinda olarak sus yada ban işlemi uygulanır.

Masada oluşacak sıkıntı da ilk müdahalenin masa sahibi tarafından yapılır. Aksi bir durum gerçekleştiginde şikayet butonunu kullanarak yönetici arkadaşlarımızın desteğini alabilirsiniz. Tüm arkadaşlarımız seve seve yardım edecektir.

Bitlis Bedava Okey

Bitlis Okey oynamak için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok. Tamamen bedava okey bedava sohbet. Aynı zamanda Cool bir site olan kahveoyunda paraya tavaf etmek hoş kalmaz. Aldığınız havanın bile geri iadesi sizlere fatura olurken kahveoyunda okey oynamak için para ödemesi mümkün değil. Realde ki gibi masaya oturdum çay içmezsem olmaz gibi cümleler kurulmuyor.

Üstelik ev içi okeyden doğacak kavgalar olmuyor. Masada beklerseniz bile sizden para talep edilmesi asla olamaz. Böylelikle kullanıcı hesap ödeme zorunluluğu hissetmeden rahat rahat okey oynayabir. Okey oynamak, nick kayıt herşey ücretsiz.. Ohalde ilk olarak https://www.kahveoyun.com adresinden bizlere ulaşmak olsun. Son olarak diyeceğim şu ki okey bizim işimiz..

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş