Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Diyarbakır Okey Oyna
Diyarbakır Okey Oyna

Diyarbakır Okey

Diyarbakır Okey ile Diyarbakırdaki okeyseverler ile bir araya gelerek okey oynamak çok kolay üstelik ücretsiz. Aynı zamanda çok basit. Erganilisi, Bismillisi tüm ilçelerden her biri okey oynamak için bizi seçti. Hep birlikte sohbet edip okey oynuyoruz. Sizler de bizimle beraber kaliteli bir ortamda zaman gecirmek, eğlenmek istermisiniz? Bedava okey oynama fırsatı sunan sitemiz kahveoyun, eşsiz tasarımı kolay kullanışı ile tüm kullanıcılara hitap etmektedir.

Sadece Diyarbakırlı dostlarımızın değil tüm okeyseverlerin olduğu sohbetle okeyin birlikte var olduğu sitemiz kahveoyun sizler için hergecen gün kendini yeniliyor. Bu yeniliklere ortak olmak değerli olduğunuzu hissetmek için bizimle olmaya ne dersiniz? Nasıl olabilirim.

Diyarbakır Okeye Giriş

21 Okeye giriş yapabilmek için internet sağlayıcısı üzerinden sitemize giriş yaparak ücretsiz olan kayıt formunu doldurduktan sonra okey oynayabilirsiniz. Siteden giremedim başka yolu yokmu? Tarayıcınız aracılığı üzerinden 21 Okey yazarak sitemize ulaşabilirsiniz. Fakat ben bunları anlamıyorum kayıt formu doldurmak bana zor geliyor ama başka yolu yokmu?

Facebook ile giriş yap Okey oyna

Sitemize Facebook hesabı olan tüm kullanıcılarımız hesaplari üzerinden sitemize giriş yapabilir. Hiç bir kişisel bilgi paylaşımının mümkün olmadığını belirterek gönül rahatlığıyla bizlere katılabilirsiniz. Sitemizin hemen girişinde Facebook ile bağlan butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Böylelikle aramıza ücretsiz ve kolay bir şekilde katılmış olacaksınız.

Herhangi bir ücret ödemeden kayıt yapabildiğiniz gibi okey oynamak da Diyarbakır Okey de bedava. Okey oynamasını bilmiyorum? Okey nedir nasıl oynanır?

Sanal Okey Nasıl Oynanır?

Okey 106 taşdan oluşan sistemsel olarak taşların dizildigi ve dağıtıldığı bir masa oyunudur. En az iki kişilik en fazla dört kişilik oynanabilir. Sanal okey oynayabilmek için internet sağlayıcınızın olması kâfidir. Taşlar dağıtıldıktan hemen sonra ortaya açılan taşın bir üzeri okey olarak kabul edilmektedir.

Yere açılan taşın aynısı kullanıcılara gelmiş ise oyun başlamadan gösterildiği takdirde diğer kullanıcılardan birer puan düşülmektedir. Bu oyun göstergeli okey olarak bilinir. Göstemeden taş atılıp okey başlarsa bu durumda o oyun sayılmaz. İlk olarak özelikle gösterge gösterilmelidir. Sizlerin işinizi kolaylaştıracak seri diz çifte diz butonlarını kullanarak oyununuzu daha hızlı bir şekilde büründürebilirsiniz. Böylelikle zamanınız hızlı akar oyundan hatta sıkılmadan devam edebilirsiniz. Bundan dolayı Diyarbakır Okey olmalı tek tercihiniz.

Diyarbakır Okey ile tanışmak bizimle olmak için sitemiz kahveoyuna bekliyoruz.Son olarak diyebilirim ki birgün okey oynamak isterse canınız aklınıza gelmesi gereken tek adres https://www.kahveoyun.com unutma . Ohalde bekliyoruz büyük bir sabırsızlıkla Diyarbakır Okey odalarında.

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş