Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Eşli okey nasıl oynanır
Eşli okey nasıl oynanır

Eşli okey nedir ?

Mutluluğunuzu her zaman önemli olduğu ve ilk girdiğiniz anda bile farkını hissedebileceğiniz mükemmel okey odaları sizlere eğlencenin yanı sıra, yeni aşklara da yelken açma fırsatı verecektir. Erkekler için en iyi kadınları, kadınlar içinde en iyi erkekleri bulabilmek, onları tanımak ve sohbet etme fırsatını tanıyacak özel bir yapıyla, her an keyifli vakit geçirebilmenize de imkan tanıyacaktır. Türkiye’nin en iyi olduğunun her zaman bilindiği Kahveoyun.com, eşsiz sohbet ve okey için bulunmaz bir imkan sunuyor. Tamamen ücretsiz ve mobil uyumlu yapısıyla ister telefondan, ister tabletten, isterseniz laptop veya masa üstü bilgisayarınızdan sorunsuz okey oynamanıza imkan tanımaktadır. Her yeni fırsatla daha farklı insan tanımayı kolaylaştıran Ücretsiz okey Sitesi hiçbir ücret talep etmeden sadece okey’e odaklanmanıza imkan tanımaktadır.

Kendi kimliğinizi hiçbir zaman gün yüzüne çıkartmadan, tamamen kendi istediğiniz kadarını paylaşacağını keyifli okey oynamak için tercih edebileceğiniz Kahve Oyun Sitesi, en keyifli sohbetleri ve okeyleri de doğrudan sizlere sunacaktır. İhtiyaçlarınıza yönelik sohbetlere ulaşabilmek ve unutulmaza erişebilmek istediğinizde de şahane ortamlara ortak olacaksınız. En keyifli okey sitesi sürekli devam ettiği ve güvenliği sağlayacak yöneticilerinde kanal kontrollerinden sorumlu olduğu sitede vakit geçirmek daima özel olacaktır.

Kendinizi gerçek anlamda özel hissedebilmenin ve kaliteli zamanlara da daima ortak olmanın sunduğu etkilerle heyecana sorunsuz ulaşmanız sağlanır. Eşsiz müzikler ve kaliteli DJ Show performansları eşliğinde edebileceğiniz bir ortamda bulunmanız, günün tüm yorgunluğunu ve stresini de yok edecektir.

Mobil Okey Sitesi ister işten dönüş yolunda, isterseniz dağ manzaralı bir yerde kahvenizi yudumlardan giriş yaparak sohbet etmenize ve okey oyna'manızada de imkan tanıyacaktır. Her güzelliği bir arada sunarak sizlere keyifli zamanlar sunacak olan sitede, vaktin nasıl geçtiğini de anlamayacaksınız. Profesyonel ve kaliteli zaman geçirebilmek ve mutluluğu anında elde etmek istediğinizde sizlerde yerinizi alabilirsiniz. Kaliteli zamanlar her an sizleri bekliyor.

Eşli Okey Nasıl Oynanır ?

Eşli okey oynayabilmeniz için öncelikle Web sitemiz Kahveoyun.com'a üye olmanız gereklidir. Üye değilseniz buradaki link'e tıklayarak nasıl üye olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ardından Üyelik bilgilerinizi girdikten sonra Okey salon odasına giriş yapmış olacaksınız. Ardından Sizleri Yeni Masa açmanız için bir tablo karşılayacaktır.

Puan : 4 - 10 - 15 - 20 - 25 - 30 - 35 - 40 - 45 - 50 ( Buradan istediğiniz puan'ı seçebilirsiniz )

Bot sayısı : (Buradan masaya bot tayin edip etmeyeceğinizi seçebilirsiniz.)

Göstergeli : (Göstergeli oyun oynamak istiyorsanız göstergeyi seçebilirsiniz)

Renkli : ( Renkli okey oynamak istiyorsanız Renkli kutucuğunu seçebilirsiniz)

Sohbet'e açık : ( Hem okey oynayıp hem sohbet etmek istiyorsanız bu kutucuğu işaretleyebilir veya kaldırabilirsiniz)

İzleyiceye Açık : ( Dışarıdan izleyicilerin odanıza girip oyunu izlemelerine buradaki kutucuktan izin verebilirsiniz)

Daha sonra odayı açtıktan sonra sağ tarafta resimdeki işarette gözüken, Oyunu başlat sekmesine tıklayarak Eşli okey oyununu başlatabilirsiniz.

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş