Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Gaziantep Okey Oyna
Gaziantep Okey Oyna

Gaziantep Okey Oyna

Okeyin tadı Gaziantep Okeyin tatlı insanları ile daha farklı. Zaman ilerliyor 7 den 70e herkez okeyi artık sanala taşıyor. Sanal da oynanan okeyin günlük hayatımızda oynadığımız okey ile inanın hiç bir farkı yok. Sitemize giriş yaptığınız da siz de kolay anlaşılır tasarımımızla anlayacaksınız.

Gaziantep Okey Odaları

Gaziantep Okey Odaları Okey oynarken sıkılmanın mümkün olmadığı aynı zamanda sohbet edebildiğimiz eğlence içeren odalardır. Aynı zamanda kullanıcılarımızın okey oynarken sohbet etmelerini sağlamak adına lobi ve özel konuşma alanları ayırarak, okey oynamayı bir nebze onlara tatlandırdık.

Odalarımızda yönetici olarak nitelendirdiğimiz bizim tarafımızdan seçilmiş sizlere her konuda yardımcı olabilecek kişilerden oluşan bir grup vardır. Herhangi bir durumda onlara ulaşarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Nasıl okey oynayabilirim? Okey oynarken sohbet etmek mümkün mü?

Gaziantep Okey Oyna

Gaziantep Okey ile okey oynamak için öncelikle sitemize giriş yaparak ücretsiz olan kayıt formunu doldurduktan sonra giriş yapmalısınız. Ardından hemen masa açabilir yada sohbete dahil olabilirsiniz. Böylelikle kahveoyun ailesine dahil oldunuz demektir.

Okey oynamak için istediğiniz ayarlarda masa açabilir dilediğiniz kişiyi masanıza alabilirsiniz. Hatta Eşli, eşsiz, renkli, renksiz istediğiniz masa ayarları ile okeyin heyecanını yaşayabilirsiniz.

Masada en az iki en çok dört kişi olması gerekmektedir. Sistem tarafından otomatik olarak dağıtılır taşlar. Son kalan taşın bir üstü okey olarak kabul edilir. Sistem taşı ilk atacak kişiye 15 diğer kullanıcılara 14 taş verir. 15 taşı olan kullanıcı yanındaki kullanıcıya taş atarak oyun başlar. Elinize per dediğimiz sıralı aynı renk yada farklı renk aynı taşları biriktirdiğinizde elinizde kalan son taş ortaya atılarak oyun biter. Çifte bitmek nedir? Birazda ona değinelim.

Çifte Okey Oyna

Çifte gitmek oyunu bu şekilde bitirmek isteyen kullanıcılarımız aynı taş aynı renk olmak üzere toplamda yedi çift biriktirme biz gerekir. Ancak çifti olmayan taş yere atılarak eli çifte bitirmiş olacaksınız. Böylelikle diğer kullanıcılardan el bitiminde iki kat fazla puan düşülmektedir.

Hepsi ve daha fazlası için https://www.kahveoyun.com adresinden ulaşabilirsiniz. Hepinizi sohbet etmeye okey oynamaya davet ediyoruz.

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş