Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Kars Okey Oyna
Kars Okey Oyna

Kars Okey Oyna

Kars okey oyna diyerek tüm dostlarını https://www.kahveoyun.com a davet ediyor. İster hemşehrilerim dediğin kişiler ile isterseniz Türkiyenin batısında ki okeyseverle okey oynamak senin elinde. Kars okey odalarında okey oynamak ile beraber sohbet edebilme ayrıcalığı ile varolduk.

Kars okey odalarında dilediğiniz kişi ile ister lobi de ister özelde saygı çerçevesini asmadan sohbet edebilirsiniz. Lobide toplu sohbet adı altında elit kişiliğinizden ödün vermeden tanışabilirsiniz. Böylelikle yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Kars Sohbetli Okey

Özel oda denilen bölmede yalnızca iki kişiye ait konuşmaların olduğu sohbet odasıdır. Üçüncü bir kişi bu konuşmaya dahil olamaz.

Lobide yada özelde sizleri rahatsız eden herhangi bir durumda yapmanız gereken ilk şey engel butonunu tıklamanız. Engel butonunu kullanarak kişinin size yazmasını önleyeceksiniz. Böylelikle canınız sıkılmadan sohbetinize devam edebilirsiniz. Engellediginiz kişi başka nick alıp tekrar giriş yapabilir sizleri rahatsız edebilir. Bizlerin belirlemiş olduğu yönetici kadromuz dan herhangi birine iletmeniz yeterli olacaktır.

Lobimizde çeşitli emojiler kullanarak sohbetinizi renklendirebilirsiniz. Lobimizde kayıt yaparak giriş sağladığınız takdirde göreceğiniz renkli nick ve yazıları sizlerde kullanabilirsiniz. Bunun için de yönetim kadromuz dan destek alabilirsiniz. Başka bir deyişle aklınıza takılan her konuda sizinleyiz.

Kars okey odalarında sadece Karslı dostlarımız yok. Her bölgeden kullanıcıya açığız. Bizler doya doya sohbetli okeyin tadını çıkarırken siz nerdesiniz? Kısacası bizim yanımız sizin yeriniz.

Kars Mobil Okey

Kars okey odalarına Kars okey oyna demek adına mobilden okey oynamayı sizler için geliştirdik. Nasıl dediğinizi duyar gibiyim. İlk olarak hemen bu konuyu anlatalım.

Android iOS uyumlu telefonlarınızdan sitemizin linkini tıklayarak giriş yapabilirsiniz. Yada tarayıcınız aracılığı ile arama butonunu kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Arzuya göre kullanıcılar sitemizin telefonlara uygun uygulamarımızı indirerek daha hızlı okey oynayabilirsiniz. Hatta daha seri sohbet edebilirsiniz. Uygulamalarımız ücretsiz sitemiz bedava. Sizlerden hiç bir ücret bu konuda talep edilemez. Lakin böyle bir talep edilmesi durumunda yetkililere bildiriniz.

Bizler küçük bir aileyiz. Yavaş yavaş Kars okey odası olarak sitemizi büyütüyoruz. Okey oynarken aynı zamanda sohbet ediyor bir yandan bamtelifm ile ruhumuzu besliyoruz. Kars okey odalarında özellikle tüm okey severleri bekliyoruz. Kahveoyun ile sohbete okeye doyun.

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş