Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Konya Okey Oyna
Konya Okey Oyna

Konya Okey Oyna

Dünya artık dijital olma yolunda hızla ilerliyor. Özellikle Covid19 salgını sebebiyle, dijitalleşme oldukça hız kazandı. Sanal alışveriş siteleri, temassız ödemeler, sohbet ortamları derken okey siteleri de bu dijitalleşen dünyadan nasibini aldı. Fakat güvenilir oyun sitesi bulmak çok zor. İşte bu yüzden Konya Okey sitesini hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli yönetici kadrosu ile, seviyeli insanları ile ve kaliteli dj'lerle oyun sitesi olarak sizlerin hizmetinizdeyiz.

Pandemi bir çok insanımızın sosyal hayatını etkiledi. Çalışkan ve fedakar Konya halkı da bu pandemiden oldukça etkilendi. Ama dijital platformlar bir çok alanda olduğu gibi oyun alanlarında da etkisini göstermeye başladı. Konya Okey Sitesi sadece konyalı arkadaşlarımızın değil, tüm internet kullanıcılarına açık platformdur. Fakat her sitede olduğu gibi oyun sitelerinin de kendine has kuralları vardır. Fakat biz seviye ve güven ortamını korumak için bu kurallara harfiyen uyuyoruz. Tamda bu yüzden "oyun sitemiz, Türkiye'nin en güvenilir ve kaliteli oyun sitesidir." diyebiliriz. Siz değerli dostlarımıza makalemiz içerisinde, sitemizden kısaca bahsedelim.

Konya Okey Sitesi

Konya Okey sitesi sadece Konyalı vatandaşların değil tüm Türkiye ve dünyanın gelip online oyun oynayabileceği bir sitedir. Fakat sitemizde oyun oynayabilmek için bazı kısa aşamaları yapmamız gerekiyor.Bu aşamalar şunlardır.

Konya Okey sitesinde kayıt olmak için web sitemizin sağ üstte ki kayıt ol butonuna basınız. Ardından nick ve şifre belirleyerek e-mail üzerinden nickinizi kaydediniz.Sonra giriş butonuna tıklayıp oyun salonlarımıza girebilirsiniz. Fakat bu işlemler asla sizi korkutmasın. Tamamiyle sizin güvenliğiniz için, özellikle başkalarının sizin adınıza giriş yapmaması için yaptırıyoruz. Bu sayede sizlerin güvenliğini sağlıyoruz. Online oyun sitemiz sadece Konya'ya değil, tüm internet kullanıcılarının hizmetindedir. Adana, Ankara Bursa ve tüm illerimizin katılımlarıyla oyun sitesi hizmetinizdedir.

Oyuna nasıl başlayabilirim

Online oyun sitemize girmek için arama motoruna kahve oyun yazıp, ilk linke tıklayarak gelebilirsiniz. Fakat "ben android kullanıcısıyım." diyerek asla üzülmeyin. Çünkü sizler içinde mobil uygulamamız vardır. Aşağıdaki uygulama link'inden uygulamamızı indirerek oyunu cep telefonunuza kurabilirsiniz.

Konuyla ilgili faydalı bağlantılar

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş