Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Mardin Okey Oyna
Mardin Okey Oyna

Mardin Okey Oyna

Artık kolay kolay kahvehanelerde okeye eyvallah demiyoruz. Tüm Mardinli dostlarımız ile Mardin okeyde buluşuyoruz. Mardin Okey odaları ile sosyalleşiyor aynı zamanda pandemi döneminde riskden uzak okey oynayarak eğleniyoruz. Bizler telefonlarınızdan, bilgisayarlarımızdan javasız hiç bir uygulamaya gerek duymadan 7/24 sohbet edebiliyor okey oynayabiliyoruz.

Mardinli arkadaşlarımızın severek giriş yaptığı artık aile olduğumuz sitemiz kahveoyun ile okey oynuyoruz. Kullanıcılarımızın sıcaklığı sizlere aile ortamını aratmayacak sıcaklıkta olup bizden vazgeçmek mümkün olmayacak. Mardin'in tüm ilçelerinden hatta Türkiye'nin dört bir yanından kullanıcıya sahip olan sitemizde sohbet ederek okey oynuyor canlı radyo ile kulaklarınızın pasını siliyoruz.

Mardin Okey Odaları

Mardin Okey odalarına ücretsiz kayıt oluşturarak bizim ailemize sahil olabilirsiniz. Andro iOS uyumlu telefonlarınızdan yada bilgisayarlarınızdan sitemize giriş yaparak bedava okey oynayabilir sohbet edebilirsiniz. Nick kayıt oluşturmadan sitemize sadece giriş yapabilir fakat konuşamaz okey oynayamazsınız. Aynı zamanda Facebook hesaplarınız üzerinden sitemize giriş yapmak da mümkün. Üstelik çok kolay. +18 yaş üzeri tüm Facebook hesabı olan kullanıcılarımız sitemize kolaylıkla giriş yapabilir.

Mardin Sohbetli Okey

Sadece okey oynama sitesi olarak görmeyin bizi. Aynı zamanda sohbet edebilme radyo dinleyebilme hatta radyoya konuk olabilme imkanı sunan kahveoyun böylelikle bir ilke daha imza atıyor. Özel oda genel oda olarak adlandırdığımız iki ayrı bölmede sohbet edebiliriz. Genel odada, Türkiye'nin dört bir yanından her kullanıcı ile kuralları yok saymadan sohbet edebilirsiniz

Herhangi bir durumda site yetkilileri tarafından müdahale edilerek seviyeyi koruyoruz. Özel oda iki kişiye özel kendilerinin görebildiği konuşmalardır. Site yetkilileri dahi kimse göremez müdahale edemez. Özelde oluşabilecek sizi zor durumda bırakacak olaylar da şikayet butonuna basarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Masalar da okey oynarken oyun arkadaşlarınız ile de sohbet etmek mümkün olup, masa sahibi tarafının kontrolü altında keyif dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Lobide çeşitli emojiler kullanarak yayıncılarımıza eşlik ederek sohbet akışını canlandırabilirsiniz.

En güzeli ve en önemlisi sizlerde kahveoyuna yetkili yada dj olma talebinde bulunmak istediğiniz durumda site sahibi ile görüşerek belkide bizimle aynı yönetimde olabilirsiniz. Böylelikle ailemizin en büyük parçası siz olabilirsiniz.

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş