Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Şanlıurfa Okey Oyna
Şanlıurfa Okey Oyna

Şanlıurfa Okey Oyna

Teknoloji ilerliyor artık hem ihtiyaçlarımızı hemde eğlence anlayışımızı telefonlara, bilgisayarlara sığdırmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa Okey kullanıcılarının okeyi bizimle tatması gibi.Kahvehanelerde, kafelerden uzaklaşmaya başlayan toplum kendine okey odalarında yeni bir dünya kuruyor adeta. Yeni arkadaşlıklar edinmek de mümkün aynı zamanda. Özellikle şu pandemi döneminde rehavet gören okey siteleri rehaveti ve rekabeti ile tatlı bir heyecan alıyor.

Şanlıurfa Okey kahveoyunun siz okeyseverlerin rahat, huzurlu aile tadında vakit geçirmenizi amaçlayarak açmış olduğu okey odasıdır. Sadece Şanlıurfalılar mi gelebilir? Tabiki hayır. Türkiye'nin dört bir yanından kullanıcıya acıktır. Nasıl bir yer birazcık da ona değinelim.

Şanlıurfa Okey Odaları

Sitemiz de bulunan Şanlıurfa Okey odaları okey oynamanın yanı sıra sohbet edebileceğiniz ender yerlerden birtanesi. Kaliteli sohbet anlayışı ile ön plana çıkan kahveoyunda kişiyi mağdur bırakabilecek hiç bir duruma müsade etmeden varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Okey odalarımızda kullanıcının masa açarak okey oynayabiliceği aynı zamanda lobi genel salonda toplu olarak konusabileceği bölme olduğu gibi sadece iki kişiye ait özel odalarda mevcuttur. Lobi salonumuzda, radyo eşliğinde seviyeli sohbet edilirken aynı zamanda masa açarak eşli yada eşsiz Okey oynayabilirsiniz. Bir yandan BamteliFm in tınısı kulaklarınız da olurken yeni biri ile tanışmanın heyecanı kalbinizde olacağına eminim. Peki masa açtığımda masama birileri nasıl gelecek?

Şanlıurfa Canlı Okey

Kişi kaydını tamamladıktan sonra karşınıza çıkan yüzlerce okeyseverlerin olduğu oyun salonumuz da hemen masa açabilecek. Açılan masada kullanıcı dördüncü arıyorum cümlesini kurmadan masası dolacaktır. Fakat dilediğiniz takdirde istediğiniz kişiye davet göndererek o kişi ile de oyununuza devam edebilirsiniz.

Tamamen canlı okey oynamanın yanısıra ücretsiz canlı sohbet etmek de bir başka. Mobil okey ile herkesimden insana ulasabilmenin hazzını okeyde yaşamak daha bir başka. Sizler de bu farklılığı yaşamak için bizi seçin. Nasıl mı? Telefonlarınız dan yada bilgisayarlarınızdan https://www.kahveoyun.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yada telefonlarınıza uygun uygulamarımızı indirerek kesintisiz donmadan doyasıya okey oynamak için giriş yapabilirsiniz. Tek bir nick kaydı işlem sonrası bizler sizlere hoşgeldiniz diyerek açmış olacağız kapılarımızı.

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş