Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Şırnak Okey oyna
Şırnak Okey oyna

Şırnak Okey Oyna

Şırnaklı dostlarımız için açılmış olan Şırnak Okey, okeyseverlerimiz için faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Hem sohbeti hem okey işleyişi göz alıcı oluşu ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Zaman geçtikçe oturan kadromuz ile siz değerli Şırnaklı dostlarımıza daha iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Canlı okey odalarının arasında zirveyi zorlarken sizlerin de bizimle olmasının mutluluğunu hissediyoruz.

Şırnak Okey Odaları

Odalarımızda sohbet edebilme imkanı sunduğumuz aynı zamanda radyo dinleyebilme istek de bulunabilme hatta turnuvalarımıza katılım sağlayacağınız eşsiz odalarımız hizmetinizde. Seviyenin ön planda olduğu, kalitenin farkıyla masalarımız da oyun oynamak sizlere verdiğimiz değeri gösterecektir.

Herhangi bir seviyesizlik içeren cümle dahi kabul görmeyen ifadelerde yönetici arkadaşlarımızın kararı ile sus yada ban işlemleri uygulanır. İsteğe göre nick renklerinizi yada yazı renklerinizi değiştirebilirsiniz. Yönetici kadromuzun yardımını alarak renk listesinden rengini beğenip kendilerine iletebilirsiniz.

Sohbetle okeyin iç içe olduğu sitemiz kahveoyun Şırnaklı dostlarımızın tamamen ücretsiz olan sitemizle daha hoş vakit geçirmeleri adına tüm yeniliklere açıktır. Kısacası herşey sizin için. Böylelikle kullanıcı olarak kahveoyunun gerek yönetim anlayışı gerekse dizayn tasarımı sizleri mudaimi haline getirecektir.

Şırnak ücretsiz Okey

Şırnak Okeyde paranız geçmez. Ne girişi ne kayıt formu sırasında nede oyun esnasında sizden ne yönetimdeki arkadaşlarımız nede kullanıcılar para talebinde bulunamaz. Kahveoyunda okey oynamak ücretsiz hatta bedava. Kullanıcılar mobil telefonlarından uygulamamızı indirmede dahi ücret söz konusu olamaz.

Şırnak Online Okey

Şırnaklı dostlarımız artık kahvehanelere yada kafelere gitmiyor. Rıza yancılara çay çek gibi sözler rafa kaldırılıyor. Online okey ile daha elit daha klas bir ortam sizlere sunuluyor. Online okey oynamak için illa bilgisayarlarınızın olmasına gerek yok. Android yada iOS uyumlu telefonlarınızdan dahi giriş yapabiliceğiniz sitemiz kahveoyun, online okey de size her türlü imkani sunuyor. Hatta sosyalleşmeniz için bir çok yenilikleri ile gündem yaratıyor.

Hem online okey hem online sohbet. İkisini bir arada layıkıyla bizler başarıyoruz. Başarımızın en büyük payına sahip olan Şırnaklı okeyseverlere teşekkürlerimizi borç biliyoruz. Sizlerde bizimle olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey https://www.kahveoyun.com adresinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar:
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş