Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Van Okey Oyna
Van Okey Oyna

Van Okey

Sanal okey ile tanışan Vanlı dostlarımızın zamanlarını en iyi değerlendirdiği Van Okey odaları ile yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurmaya başladı bile. Dördüncü aramaya gerek kalmadan iki kişi ile okey oynayabileceğiniz Van Okey, sohbet akışı ile göz dolduruyor. Dışarı çıkmanıza gerek duymadan evinizin sıcaklığında bize katılarak doyasıya okey oynayabilirsiniz. Peki ama ücretlimi?

Van Ücretsiz Okey

Van Okey odalarına dahil olmak için hiç bir ücret ödemenize gerek yoktur. İnternet sağlayacası üzerinden https://www.kahveoyun.com adresine giriş yaparak herhangi bir ücret ödemeden kayıt formunu doldurduktan sonra okey oynayabilirsin. Okey oynamak için yada sohbetimize dahil olmak için sizlere verilen 1000 puan hediyemiz olup puan satın alma kesinlikle yoktur. Sadece okey mı oynanır bu sitede? Hayır.

Van Sohbetli Okey

Van Okey de oyun oynamanın yanı sıra kullanıcılar birbirileri ile sohbet edebilir. Masalarda genel lobi salonumuz da yada özel oda dediğimiz iki kişiye ait odalarda sohbet edebilir, tanışabilir yeni dostluklar kurabilirsiniz. Seviye sınırları aşılmadan saygı çerçevesinde dilediğinizce sohbet sizin hakkınız. Rahatsız olduğunuz herhangi bir durumda kişiyi engelleyebilirsiniz. Böylelikle size yazması mümkün olmaz. Olası zor bir durumda şikayet et butonu ile yönetici arkadaşlarımızın desteğini alabilirsiniz. Böylelikle zor durumda kalmadan okey oynayabilirsiniz.

Özelinizi kapayarak kullanıcıların size yazmasını durdurabilmek sizin elinizde. Masalarda sohbet aç/kapat butonlarını kullanarak sohbet akışını masaya taşıyabilir yada tamamen okey odaklı masaya çevirebilisiniz. 65 Okey de sadece Vanlı dostlarımızın olduğu düşünülmesin. Ülkemizin her köşesinden katılımcıya sahip olan sitemiz Vanlı dostlarımız ile okey oynuyor, dostluklar ediniyor.

Tamam ama nasıl giriş yapacagım? Nerden kayıt olmalıyım? diyen kullanıcılarımızın olduğunu biliyorum. Tabletlerinizden, bilgisayarlarınızdan yada kullandığınız mobil telefonlarınızdan bizlere erişim sağlayabilirsiniz. Ama nasıl?

65 Mobil Okey

65 Okeye cep telefonlarınızın tarayıcılarını kullanarak sitemize giriş yapabilirsiniz. Evden, işten heryerden erişim sağlamak mümkün. Java desteği olmadan herhangi bir program indirmeden okey oyanayabilirsiniz. Telefonlarınız ıstakanız olsun. Ama nasıl oyunum bitmez ise fakat işim çıkarsa?

Okey esnasında işiniz çıkabilir, oyunum yarıda kalıcak mobilim düşerim endişesine oto pilot özelliğimiz yetişiyor. Masalarda ki oto pilot özelliğini kullanarak oyunlarımız yarıda kalmıyor. Siz işinizi tamamlarken oto ya alınmış oyun siz olmadan bitebilir. Telefonlarınıza uygun uygulamarımızı indirerek de giriş yapılabilirsiniz. Düşme, kopma olmaksızın okey oynayabilirsiniz. O halde 65 Okeye ulaşmak için daha fazla beklemeye gerek yok. Aile sıcaklığı ile okey için bizi seçin.

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş