Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Javasız okey oyna
Javasız okey oyna

Javasız Okey Oyna

Javasız Okey oynamanın rahatlığını eskiye bakınca hissediyorum. Sende bu rahatlığı yaşa Javasız Okey oyna. Önceden hatırlarsınız bilmiyorum ama okey oynamak hatta sohbet etmek için Java programlarına ihtiyaçları vardı bilgisayarlarımızın. Artık herhangi bir program indirmeden sohbet edebilmek, okey oynamak mümkün. Artık HTML5 teknoloji sayesinde hem masaüstü hem mobil cihazlardan her hangi bir kurulum veya program gerektirmeden okey oynayabilirsiniz. Peki javasız Okey nedir? Nasıl oynanır? Ne gibi avantajlara sahip hep birlikte ona bakalım.

Javasız Okey Nedir?

Java denilen programı indirmeye gerek kalmadan bilgisayarınızın, telefonlarınızın tarayıcılarını kullanarak sitemiz https://www.kahveoyun.com a giriş yapabilirsiniz. Hiç bir dosya kurulumuna ihtiyaç olmadan okey oynayabilir, sohbet edebilirsiniz. Böylelikle yıllarca javalı okey odalarının kullanıcıya yaşatmış olduğu eziyeti yaşamadan güzel zaman geçirebilirsiniz. Java programının yaymış olduğu trojanlardan'da bu sayede kurtulmuş olursunuz.

Hiç bir tarayıcı ile uyumlu olmayan Java eklentisinin zararlarını saymakla bitiremeyiz, bu gün en çok kullanılan tarayıcılar olan Chrome, Internet Explorer, Firefox gibi tarayıcılar bile artık Java programını desteklememektedir. Bizler de gelişen teknolojiye ayak uydurarak artık sizlere Javasız okey oynama fırsatı sunuyoruz.

Javasız Okey Nasıl Oynanır?

Eskiden olduğu gibi sadece bilgisayarların giriş yaptığı bir sistem yok. Mobil telefonlarınızdan javasız Okey oynayabilirsiniz nasıl mı ?

Bilgisayarlarınız yada telefonlarınızın tarayıcılarınıza Google'dan sitemize giriş yaparak ücretsiz olan nick kayıt formunu doldurduktan hemen sonra javasız okey oynayabilirsiniz. Dilerseniz okey sitemize nasıl kayıt olacağınızı buradaki link'i takip ederek öğrenebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan sitemize nick kaydını tamamladıktan sonra karşınıza yüzlerce okeyseverlerin olduğu oyun salonumuz çıkacaktır. Hem sohbet edebilme hemde okey oynayabilme imkanı sunan kahveoyun, sizlere hem lobi hemde özel sohbet odalarını sunuyor. Sitemizde istediğiniz ayarda okey oynayabilir, dilediğiniz kişiler ile sohbet edebilirsiniz.

Düz okey gibi hiç bir oyun sistemin de fark yaratmayan anlayışı ile javasız okey oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Eşli okey, eşsiz Okey, renkli okey, renksiz okey masa ayarlarını tamamen sizin kontrolünüz de olacak eşsiz bir okey sitesi Hiç bir donma, kasma yaşamayacak oyunlarınız yarıda kalmadan tamamlanacyak. Böylelikle puanım gitti, taşımı sistem attı gibi olaylar yaşanmaktadır. Peki javasız okey oynamanın ne gibi avantajları var.

Javasız Okeyin Avantajları

Öncelikle illa bilgisayarlarımızın olması gerekmiyor. Kullanıcılar, tabletlerinden hatta Andro İOS cep telefonlarından giriş yapabilmektedir. Böylelikle dilediğiniz zaman istediğiniz yerde 7/24 okey oynayabilir, sohbet edebilirsiniz.Bilgisayar girişlerinde herhangi bir dosya program indirmeye gerek yok. Web site bağlantı yoluyla giriş yapılabilir.

Kısacası tüm programlara son verdik. Kolay okey oynamanın zevkini hep birlikte çıkaralım istedik. Ohalde, javasız okey oynayalım.

Javasız Okey oynamanın sizlerde avantajlarından yararlanmak isterseniz https://www.kahveoyun.com. adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Konuyla alakalı bağlantılar

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş