Türkiye'nin en iyi okey oyun odaları ve sohbet sitesinde sizde yerinizi alın.
Hemen Giriş
Facebook İle Şifremi Unuttum Nickim Askıda
Okey İpucu


Siirt Okey Oyna
Siirt Okey Oyna

Siirt Okey

Siirt Okey kahveoyunun en eğlenceli okey odalarından biri haline geldi. Gerek kullanıcısı ile gerek oyun akışı ile zamana yenik düşmeden tüm okeyseverleri bir araya getirdi. Okey oynamayı bilmeyen kullanıcılarımızın bile rehavet gösterdiğini söylemeden geçemeyeceğim. Böylelikle sohbet ile oyun birleşince herkez soluğu kahveoyun da aldı. Eğer sen hala bizimle tanışmadıysan hiç vakit kaybetmeden sanal okeyin yeni mekanı https://www.kahveoyun.com. giriş yapman yeterli olacaktır.

Siirt Canlı Okey

Siirt canlı okey ile online olarak oyun oynamak oldukça keyif verici. Ülkemizin her köşesinden katılımcıya sahip olan sitemizde okey oynarken, reelde oynadığınız oyunun tadını aramayacaksınız. Canlı okey oynarken, canlı sohbet edebilir canlı radyo dinleyebilirsiniz. Hatta belkide canlı yayın konuğu olup canlı isteklerde bulunabilirsiniz. Canlı okey nasıl oynanır? Birazda ondan bahsetmek istiyorum sizlere

Siirt Okey Oyna

56 Okey de okey oynamak oldukça basit. Okey, en az iki kişilik en çok dört kişilik oynanabilen masa oyunudur. Online olarak oynadığımız okeyin reel hayatımızda oynadığımız okeyden hiç bir eksi farkı bulunmamaktadır. Ama artı farkı çoktur. Eşli okey, eşsiz Okey, renkli okey, renksiz okey, göstergeli okey, gostergesiz okey olarak ayarlanabilir.

Eşli Okey

Eşli okey oynamak için bir ortağa iki rakibe ihtiyaç vardır. Dört kişilik oynanan eşli okey, iyi bir ortak ile galibiyet getiren bir masa oyunudur. Ama doğru oynanmadığı durumlarda mağlubiyet kaçınılmaz son olacaktır. Eşli okey oynamak atılan taşları çok iyi takip ederek ortağınız ile istişare yaparak oyun sonu yüzü güldüren taraf olmak demektir. Taş çalabilme ihtimalinin az kalp çalabilme ihtimalinin çok olduğu eşli okey de şansınız çok.

Oyun esnasında siz bitemezseniz bile ortağınızın bitmesi ile kazanabilirsiniz. En kârlı okey eşli okey. 56 okey de açılan eşli masalarda ortağınız belki Kurtulanlı belkide Manisalı. Sadece Siirtli dostlarımızın olmadığı tüm Türkiyeden kullanıcıya sahip olduğumuzu bilmenizi isteriz. O halde sosyelleşmenin en kolay yolu biziz.

Siirtli dostlarımız ile okey oynamak, tanışmak kaynaşmak yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kurabilmek için yapmanız gereken şey çok kolay. Sitemize giriş yaparak ücretsiz olarak nick kayıt formunu doldurduktan sonra okey oynayabilir, lobimizde sohbet edebilir sizler de kahveoyun ailesinin bir ferdi olabilirsiniz. Veya dilerseniz eşli okey nasıl oynanır sayfamıza göz atabilirsiniz..

Kahveoyun.com - Oyun Ekibi

Yazar: chapman
Bu yazıyı paylaş: whatsappda paylaş twitterda paylaş facebookta paylaş